Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Mutfak ve sofraların vazgeçilmezleri arasında bulunan kurutulmuş meyveler, ana yemeklerden tatlılara kadar pek çok alanda damaklarımızı şenlendiriyor. Deniz Foods olarak bunun bilinciyle, tarladan sofranıza kadar olan tüm süreçleri, en ince ayrıntılarıyla planlıyor ve takip ediyoruz. Bizler, lezzet ve sağlık içeren kuru meyvelerimizi, tüm dünyaya, doğru zamanlama ile ulaştırmak için, kaliteli ve güvenilir gıdanın herkesin hakkı olduğuna dair inancımızla ve üretim sürecimizi standartların üzerinde tutma ilkemizle birlikte, 25 yıldır var gücümüzle çalışıyoruz.

Gelişimci, yeniliğe açık, en iyisi olmak için çabalayan 250 kişilik ekibimiz ve dünya standartlarına uygun 12.000 metrekarelik 2 tesisimiz ile kayısı, incir, üzüm, domates gibi kurutulmuş birçok meyveyi, Türkiyeden Amerika ve Avrupa’ya ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İşimizi tutkuyla sürdürebilmek adına araştırma ve geliştirmeye verdiğimiz önem doğrultusunda, gıda sektöründe gelişen tüm yenilikleri yakından takip ediyor, son teknoloji sistemlerle donattığımız tesislerimizde ürünlerimizi, gerekli gıda sertifikaları ve standartları uyarınca temizleyerek sınıflandırıyoruz. Her meyvenin kendine has gelişim evrelerini özenle takip ederek, bizzat yöresinden ve gerçek üreticisinden topluyoruz. Tedarik zinciri boyunca, doğal kurutma ve paketleme sürecine tabii tuttuğumuz ürünlerimizin, sahip oldukları doğal kaynakların korunmasına hassasiyet gösteriyoruz.

25 yıllık tecrübemiz kadar, müşterilerimizin fikirlerini ve deneyimlerini bizlerle paylaşmalarının da hızla büyümemizi sağlayan en önemli faktörlerden biri olduğunun bilinciyle bütün süreçlerimizi şeffaflık ilkelerine dayanarak sürdürüyoruz.

Büyüklerimizden öğrendiğimiz en değerli miras, sağlıklı yaşamın doğanın içinden geldiğidir. Deniz Foods olarak bugün de, kuru meyve ihtiyacını en doğal yollardan karşılamaya özen gösterirken, sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda sürekli çeşitlenen ürün yelpazemiz ile doğanın güzelliklerini sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz.

Doğa tüm güzelliklerini Deniz Foods aracılığıyla sizlere sunuyor. Siz de;“Deniz Foods ile doğayı sofranıza taşıyın”

NE YAPIYORUZ

Deniz Foods Avrupa ve ABD’ye yüksek standartlarda kurutulmuş meyveler üretme ve tedarik etmekte olan bir markadır. Değerli müşterilerimizle yaptığımız anlaşmaları baz alıp Kalite, Güven ve Yasallık taleplerinizi karşılayarak sizlerle uzun vadeli ilişkiler hedefliyoruz.

Deniz Foods, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için ürün güvenliğimizi sağlamak amacıyla tohumun ekilmesinden sofranıza ulaşana kadar her süreci kontrol etmektedir.. Deneyimli kalite kontrol departmanımız ve üretim birimimiz, her geçen gün artan müşteri talepleri ve isteklerini karışalamak için piyasayı yakından takip etmekte ve gelişmeleri yakalamaktadır. En son teknik olanaklar ve kalite standartlarına sahip gıda güvenliğimiz, global şartnamelere göre gerekli sertifikalara sahip olarak garanti edilmektedir.

ANA DEĞERLERİMİZ

Siz değerli müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamak için bugün neye ihtiyaç duyulduğu konusunda kendimizi güncel tutuyoruz. Kalite ve hijyen standartlarımızdan asla taviz vermeyerek; dünyada aranan güncel sertifikalarımızla müşterilerimize en yüksek gıda güvenliği standartlarını sunuyoruz.

HEDEFLERİMİZ

Değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün kalitemizi en üst seviyede tutarak, maksimum şeffaflık anlayışımızla birlikte, ürün işleme süreçlerimizi sürekli geliştirerek dünya çapında sürdürülebilir kalite elde etmek.